Spôsoby doručenia

Tovar zasielame cez Zásielkovňu a prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Zásielku vám, prostredníctvom Slovenskej Pošty, radi doručíme aj do zahraničia. Výška poštovného do krajín EU je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného tovaru a vychádza z aktuálnych taríf Slovenskej pošty, a.s. 

Tovar je možné prevziať aj osobne na odbernom mieste, až po písomnom oznámení, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie (informácia emailom). Odberné miesto:

  • Jesenského 23, Pezinok - predajňa Dizajnové látky
Otváracie hodiny:
Pondelok:   9:30 - 12:00, 14:00 - 17:00 hod
Utorok:   9:30 - 12:00, 14:00 - 17:00 hod
Štvrtok:   9:30 - 12:00, 14:00 - 18:30 hod

Česká Republika:  Vašu objednávku si môžete dať poslať prostredníctvom služby Zásielkovňa na výdajné miesto "Z point" (miesto vyzdvihnutia si zvolíte sami po odoslaní objednávky) alebo prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS.

Nárok na poštovné zdarma vzniká pri objednávkach nad 50€ (hodnota tovaru bez poštovného) v rámci Slovenska a nad 80 Eur - do Českej republiky. Design Fabrics Vám uhradí poštovné podľa taríf kuriéra, alebo Zásielkovne.

V prípade neprevzatia zásielky zaniká možnosť bezplatného zaslania objednávky, Neprevzatú zásielku prepošleme až po uhradení poštovných nákladov podľa platného cenníka.

Zásielky posielame spravidla do 5 pracovných dní od pripísania úhrady na náš účet resp. keď si vyberiete možnosť platby na Dobierku. Pokiaľ by to z nepredvídaných dôvodov nebolo možné, budeme vás bezodkladne informovať telefonicky alebo mailom.

Pozor:

dávajte pozor, aby ste sa nepomýlili pri výbere poštovného. Vždy sú uvedené dve možnosti pre zásielky v rámci Slovenska, dve pre Českú republiku a Slovenská Pošta pre ostatné krajiny Európskej únie.