Dodacie lehoty

Tovar zasielame prostredníctvom Zásielkovne, kuriérskou spoločnosťou GLS do 5 pracovných dní odo dňa pripísania úhrady na náš účet, prípadne od prijatia objednávky pri dobierke a do 10 pracovných dní od pripísania úhrady na náš účet pri tovare, ktorý nemáme momentálne skladom (napr. šijacie stroje). Po odoslaní objednávky vždy kupujúceho informujeme, že jeho objednávka bola zaslaná.

Tovar je možné prevziať aj osobne na vybranom odberno mieste, až po písomnom oznámení, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie (informácia emailom). Odberné miesta sú nasledovné:

  • Pezinok, predajňa Dizajnové látky, Modern Patchwork, adresa: Jesenského 23, 902 01 Pezinok. Otváracie hodiny:
  • Pondelok od 09:00 - 12:00, 14:00 - 17:00 hod
  • Utorok     od 09:00 - 12:00, 14:00 - 17:00 hod
  • Štvrtok     od 09:00 - 12:00, 14:00 - 18:30 hod

Ak zásielku neobdržíte po uplynutí 5 pracovných dní od odoslania tovaru, odporúčame informovať sa u nás telefonicky, prípadne mailom.

V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime vám predpokladaný termín dodania. V tom prípade si však vyžiadame vaše odsúhlasenie. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými.

Pri objednávkach vrámci Slovenskej Republiky nad 50€ (ide o cenu tovaru bez poštovného) hradí poštovné predávajúci. Zásielky sa posielajú prostredníctvom Zásielkovne na Z-Point alebo prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS.

U šijacích strojov platí poštovné zdarma pri strojoch s cenou nad 350€. Predávajúci si v prípade poštovného zdarma vyhradzuje právo zvoliť spôsob prepravy, ktorý mu najviac vyhovuje (rozmerné balíky sa zväčša posielajú prostredníctvom kuriéra).

Poštovné do ČR pri objednávkach nad 80€ hradí predávajúci pri zaslaní cez Zásilkovnu.cz alebo cez kuriérsku spoločnosť GLS.

V prípade, že si kupujúci vyžiada zaslať tovar na dve rôzne adresy, hradí predávajúci iba jedno poštovné, a to poštovné zásielky, ktorá obsahuje tovar vyššej hodnoty.

Pri objednávkach platených dobierkou, hradí kupujúci poplatok za spracovanie dobierky podľa cenníka Zásielkovne alebo podľa cenníka kuriérskej spoločnosti, podľa zvoleného spôsobu prepravy.

Pri objednávkach, v ktorých si zákazník zvolí osobný odber, tovar pripravíme k vyzdvihnutiu do 5 pracovných dní. Tovar si môže kupujúci vyzdvihnúť až po tom, ako obdrží mailom informáciu o tom, že jeho tovar je pripravený na vyzdvihnutie.